Oleksandr Gorbatiuk
terapeuta manualny, doświadczony chiropraktyk, absolwent Akademii Pedagogicznej w Winnicy (Ukraina) – kierunek Wychowanie fizyczne i PO, absolwent Medycznych Szkoleń Podyplomowych PAKT (kurs Terapii manualnej opartej na technikach chiropraktycznych). Ukończył Kurs doskonalący I stopnia z zakresu elektroterapii i terapii manualnej w Krakowskim Oddziale Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii. Specjalista terapii Su – jok (z jęz. koreańskiego „su”- dłoń, „dżok” – stopa), specjalista rehabilitacji według Metody W.W. Jewminowa, masażysta, mistrz systemu walki SAMBO (samoobrona bez broni) oraz twórca Centrum Leczenia i Rehabilitacji Kręgosłupa APIM w Krakowie.

 

 

 

Pavlo Gorbatiuk
Absolwent Lwowskiego Uniwersytetu Wychowania Fizycznego (Ukraina) – specjalizacja Rehabilitacja ruchowa oraz Wychowanie fizyczne. Ukończył kursy, pozwalające na stosowanie w zabiegach osteopatii oraz kinezyterapii kręgosłupa według Metody W.W. Jewminowa.
Od 2010 roku pracuje w zawodzie na terenie Polski i Ukrainy, prowadzi indywidualną rehabilitację i zajęcia grupowe. Stara się trzymać się zasady maksymalnego wyzdrowienia pacjenta dzięki jego własnym siłom, wykorzystując jak najmniej środków zewnętrznych.
Dzięki temu, że od dziecka uprawia sport i sztuki walki, dobrze orientuje się w biomechanice ruchu, przyczynach kontuzji i ich leczeniu.
Wychodzi z założenia, że każdy pacjent jest indywidualnością i wymaga specjalnego podejścia do kwestii rehabilitacji i poprawy jakości jego życia.