Szanowni Państwo!

Mam przyjemność podzielić się z Państwem wiedzą i doświadczeniem na temat nowej metody leczenia oraz profilaktyki chorób i schorzeń kręgosłupa.

Twórcą metody jest Wiaczesław W. Jewminow, założyciel i prezes Centrum Leczenia Kręgosłupa w Kijowie (Ukraina), któremu pomogła ona pokonać ciężką chorobę kręgosłupa
i powrócić do aktywnego, pełnowartościowego życia.

W wieloletniej praktyce w dziedzinie rehabilitacji kręgosłupa oraz jako trener sztuk walk przekonałem się, że nasze zdrowie leży w naszych rękach.
Od 2003 roku prowadzę w Krakowie gabinet terapii manualnej, a od 2005 r. pracuję z pacjentami wg Metody Jewminowa i osobiście na co dzień dostrzegam jej spektakularne wyniki.

Jestem przekonany, że metoda ta pomoże zarówno Państwu, jak i rodzinie oraz przyjaciołom wzmocnić i zachować zdrowie, poprawić jakość życia oraz wnieść w nie nowy koloryt.

Z wyrazami szacunku
Oleksandr Gorbatiuk
absolwent AWF, terapeuta manualny, doświadczony chiropraktyk, absolwent medycznej szkoły podyplomowej, specjalista terapii Su – jok (z jęz. koreańskiego „su”- dłoń, „dżok” – stopa), masażysta, mistrz systemu walki SAMBO (samoobrona bez broni) oraz twórca Centrum Leczenia i Rehabilitacji Kręgosłupa w Krakowie.

 


Metoda W. W. Jewminowa

Wiaczesław W. Jewminow podarował światu nową metodę leczenia oraz profilaktyki chorób
i schorzeń kręgosłupa – Metodę Jewminowa z wykorzystaniem Profilaktora Jewminowa.

Metoda W.W. Jewminowa realizowana jest przy pomocy Profilaktora Jewminowa – specjalnego przyrządu sportowo – rehabilitacyjnego, opatentowanego we wszystkich krajach Europy. Leczenie może odbywać się w warunkach domowych: bez medykamentów
i terapii manualnej. Intensywne stosowanie Metody Jewminowa pozwala wyleczyć większość chorób i schorzeń kręgosłupa (osteochondrozę, rwę kulszową, wypadnięcie jąder galaretowatych – przepuklinę dyskową, zaburzenia postawy, innych patologii kręgosłupa) oraz przywrócić funkcje kręgosłupa po urazach i operacjach chirurgicznych.

Ważne aspekty
Bardzo istotne jest selektywne wzmacnianie mięśni krótkich kręgosłupa. Taka praca jest bardziej energooszczędna, można ją wykonywać przez dłuższy okres czasu, nie odczuwając zmęczenia. W leczeniu (odbudowie) kręgosłupa wg Metody Jewminowaćwiczyć należy 30-90 min dziennie, przeznaczając po 5-15 min na każde ćwiczenie, tzn. wymagane są częste ale minimalne selektywne obciążenie w celu odciążenia kręgosłupa na równi pochyłej (Profilaktor Jewminowa). Ćwiczenia fizyczne wykonywane na bazie dawkowanego rozciągania powinny być adekwatne do klinicznych symptomów choroby pod względem siły, długości i intensywności, co daje możliwość obciążania mięśni, nie wywołując nasilenia zespołu bólowego.

Więcej informacji o Metodzie Jewminoa znajdziecie Państwo w zakładce Rehabilitacja kręgosłupa , natomiast o Profilaktorze w zakładce Profilaktor Jewminowa. Dostępne usługi i nasz cennik znajduje się w zakładce OFERTA.